21 Październik 2015
Kategoria: wiadomości
21 października 2015, Komentarze: Możliwość komentowania Anima Domus – zobacz filmy o oświetleniu LED! została wyłączona

Oświetlenie LED daje nieograniczone możliwości aranżacji – chcielibyśmy przybliżyć rodzaje gotowych produktów LED wraz z opcjami montażu. Filmy przygotowane w technologii 3D z pewnością pomogą zobrazować sposób oświetlenia, jeszcze na etapie projektowania umeblowania wnętrza.

Filmowa aranżacja kuchni to jedynie wierzchołek góry lodowej – wszystkie przedstawione w materiałach filmowych profile LED sprawdzą się doskonale również w garderobach, sypialniach, czy zabudowie korytarzy.

Pierwszy z filmów przedstawia możliwości wykorzystania i opcje montażowe listew ledowych LL-01, LL-02, LL-03, LL-04, LL-05 oraz LL-15. Zawarte propozycje montażu nawierzchniowego lub we frezie – w zależności od możliwości danej zabudowy i preferencji przyszłych użytkowników – pokazują możliwości instalacji listew ledowych zarówno wewnątrz szafek, jak i na zewnątrz zabudowy – po blatem, wewnątrz szuflad, czy pod półkami.
Dodatkowymi elementami, przedstawionym na filmie są oprawy oświetleniowe, czyli elementy rozpraszające światło diod LED. W zależności do wybranej oprawy – oświetlenie LED będzie dawało różny kąt padania światła.

Drugi z serii filmów przedstawia opcje montażu listew LED LL-06, LL-07 oraz LL-07B wraz z zaślepkami i oprawami oświetleniowymi. Zaprezentowane tu rozwiązania umożliwiają montaż w narożnikach i kierowanie strumienia światła pod kątem – to idealne listwy do wykorzystania np. w przestrzeni pomiędzy blatem kuchennym, a szafkami wiszącymi (w pionie).

Film nr 3 poświęcony jest listwom i profilom LED do montażu wieńcowego (LL-08, LL-09, LL-16, LL-17). To rozwiązania nabijane na płytę, dzięki czemu montaż odbywa się bez ingerencji w podłoże. Taka forma osadzenia listew i profili doskonale sprawdza się na krańcach półek i szafek, zarówno w montażu poziomym i pionowym. W zależności od wybranej opcji dają ogromne możliwości – zarówno oświetlenia jedno- lub dwukierunkowego.

Zachęcamy do wizyty na naszym kanale youtube i czerpania inspiracji z pomysłów na aranżację oświetleniem LED.

Comments are closed.