AKCESORIA LED DO MONTAŻU TAŚM LED

Szybkozłącze do taśm LED umożliwia montaż kilku odcinków paska bez konieczności lutowania, czy oklejania izolacją. Specjalne ostrza i zatrzaski łączą taśmy w sposób zapobiegający ich łatwemu rozłączeniu. Należy jednak pamiętać o tym, żeby dopasować sumaryczną moc połączonych pasków do zasilacza.

 

 

 

 

Akcesoria LED

 

Zasilacze LED to specjalistyczne urządzenia, które dają na wyjściu napięcie 12 V prądu stałego, potrzebne do zasilenia komponentów wykorzystujących diody LED. Pokazany zestaw składa się z zasilacza (1) oraz włącznika – regulatora dotykowego (2). Elementy łączy się za pomocą wtyczek i gniazdek. Po zastosowaniu szybkozłączek do taśm LED znika konieczność lutowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZASILACZE

Zasilacze są wodoszczelne, impulsowe, charakteryzują się niewielkimi wymiarami, a specjalne otwory w obudowie UŁATWIAJĄ PRACĘ STOLARZOM związaną z montażem.

Oferujemy zasilacze o wyjściowym napięciu 12 V oraz mocach wyjściowych 100 W, 60 W, 35 W, 12 W, które – odpowiednio – pozwalają na zasilenie taśm LED o długościach 20 m, 12 m, 7 m, 2 m.